Wyzwanie przy Kawie – wprowadzenie

with Brak komentarzy

Instagram znów mi uciął zasięgi!

Ile razy to słyszałaś / słyszałeś? Ile razy te słowa zostały wypowiedziane przez Ciebie? Ucięte zasięgi są chyba najczęściej pojawiającym się problemem w tym całym instagramowaniu.

Tylko, czy to oby na pewno tak jest, że to Instagram je ucina?

Oczywiście, możemy zwalać całą winę na to, że coś znowu grzebią, zmieniają i na to, że algorytmy… ALE zawsze (i to zawsze!) najpierw jest dobrze wiedzieć, że faktycznie zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby te zasięgi zbudować. Tak! Bo masz na nie realny wpływ! Serio!

Dlatego właśnie przygotowałam dla Ciebie 3 dniowe darmowe wyzwanie przy kawie, które pokaże Ci, że masz wpływ 🙂

Zapoznaj się z tym artykułem, wprowadzi Cię on w #wyzwanieprzykawie 🙂

KIEDY?
Wyzwanie odbędzie się w dniach 19-21 stycznia

GDZIE?
Oczywiście na Instagramie! zaglądaj na Instarelacje @jest.milo – tam znajdziesz wszystkie niezbędne szczegóły

JAK?
Przez 3 dni na swoim Instastories będziesz publikować relacje związane z zadanymi tematami. Tematów jest 6 – po dwa na każdy dzień. Tematy będą podawane z jednodniowym wyprzedzeniem, aby każdy miał szansę je przemyśleć i odpowiednio przygotować.

PO CO MI ZASIĘGI W INSTARELACJACH?
Instarelacje to jedyny taki kanał na IG, którym możesz dotrzeć tylko do swoich obserwujących. To oznacza, że dzięki nim możesz budować swoje relacje ze społecznością, budować zaufanie i mogą być wsparciem dla Twojej sprzedaży, bo tworząc relacje kierujesz komunikat do osób, które zdążyły już Cię poznać.  Warto to wykorzystać, prawda?

JAK DOŁACZYĆ?
Nie musisz robić nic dodatkowego! Wystarczy, że wykonasz zadania. Jeśli mnie oznaczysz na swoich relacjach wyzwaniowych, będę miała możliwość ich zobaczenia i da mi to lepszy background do stworzenia podsumowania wyzwania. Jeśli zechcesz się podzielić swoimi wynikami, to będzie już zupełnie petarda! Pisz wiadomość prywatna na IG @jest.milo ALE to wszystko zależy od Ciebie, tu nie ma „moich” warunków by wziąć udział w wyzwaniu. Jest ono dla każdego!

W moich relacjach na @jest.milo znajdziesz planszę, którą możesz umieścić u siebie. W ten sposób poinformujesz swoją społeczność o tym, że Twoje relacje mogą być w kolejnych dniach nieco inne i nie wywoła to u nich zdziwienia. Nie ukrywam, że będzie to również bardzo miłe uznanie mojej pracy – będę mieć możliwość dotarcia z miłym wyzwaniem do większej ilości osób. I za to z góry dziękuję!

 

Masz wpływ nie tylko na swoje zasięgi w Instarelacjach! Możesz też świadomie je budować w swoich postach i docierać do większej ilości użytkowników, nie tylko tych, którzy są skupieni na Twoim profilu. 

Dołącz do oferty startowej MINI KURSU „Ogarnij swoje Insta zasięgi” i weź zasięgi w swoje ręce. Tylko teraz możesz dołączyć do kursu w okazyjnej cenie 79zł (cena kursu w stałej sprzedaży nie będzie niższa niż 159zł). Sprzedaż MINI KURSU w ofercie startowej trwa do 21 stycznia. A tu kliknij po więcej informacji: [Klikam by świadomie zarządzać moimi zasięgami]

Do zobaczenia!
Gosia

#wyzwanieprzykawie
#miłoprzykawie