Wyzwanie przy Kawie – dzień trzeci

with 3 komentarze

Dzień 3
Wyzwanie przy Kawie

 

Przed nami już trzeci dzień Wyzwania przy kawie. Co przyniesie nam piątek? Z pewnością kolejne bardzo ekscytujące relacje! Podglądam to, co tworzycie i widzę, że stawiacie na reakcje. Leci do Was wirtualna pochwała!

Zanim o wyzwaniu – to już ostatni moment, żeby dołączyć do MINI KURSU „Ogarnij swoje Insta zasięgi” w ofercie startowej. Sprzedaż trwa jeszcze tylko jutro i tylko w tej ofercie macie możliwość, aby być w grupie wsparcia na FB. Co potem? Później kurs zostanie wyłączony ze sprzedaży w tej ofercie (raz na zawsze) i jego premiera będzie miała miejsce okolicach kwietnia. Wtedy już będzie możliwość dołączenia do niego tylko w cenie regularnej, która nie będzie niższa (a raczej będzie wyższa) niż 159zł. I nie będzie już grupy wsparcia.

Czym się zajmiemy na kursie? Zasięgami na Instagramie! Wyjaśnię Wam jak one działają, bo bez zrozumienia ciężko z nimi pracować. Pokażę sposoby na ich budowanie, na ich ratowanie – kiedy padają. Wytłumaczę dlaczego niektóre posty mają super zasięgi, a inne mniejsze. Powiem również o tym czego nie robić, aby uśmiercić swoje zasięgi. I jeszcze pogadamy o tym jak podejść mądrze do budowania zasięgów – kiedy warto przycisnąć, kiedy można traktować je trochę bardziej z przymrużeniem oka. ORAZ pojawią się te tematy, które są dla Was ważne i które się ujawnią w grupie wsparcia na FB – w której warto być!

Tu przeczytasz więcej o ofercie startowej – co to w ogóle jest i jak działa: KLIK
A tu przejdziesz bezpośrednio do sklepu, gdzie dołączysz do kursu w symbolicznej cenie 79zł KLIK

Czas na wyzwanie! Dla przypomnienia kilka zasad: Aby dołączyć do wyzwania nie musisz się nigdzie zapisywać, niczego wypełniać! Zwyczajnie – bierzesz ode mnie to, co ja Ci daję i działasz. Nie ma tu żadnych warunków. Wyzwanie jest darmowe. Mi zależy na tym, żebyś poczuła/poczuł i tego doświadczyła/doświadczył, że masz wpływ na swoje zasięgi.

I pamiętaj, że to treści, które przekazujesz mają największe znaczenie, a forma jest sprawą ważną, ale drugoplanową.

I jeszcze zasada mądrego instagramowania – (zawsze!) rób wszystko tak, aby było to spójne z Tobą i z Twoimi wartościami.

 

Tematy na piątek 21 stycznia….

5/6  ROZERWIJ SWOJĄ SPOŁECZNOŚĆ
6/6  PODZIEL SIĘ SWOJĄ PRZESTRZENIĄ

 

 

5/6  ROZERWIJ SWOJĄ SPOŁECZNOŚĆ –  Temat wybuchowy! rozrywka jest to jeden z powodów dla których ludzie używają IG. Co da wytchnienie Twojej społeczności? Co ich rozbawi, da chwilę oderwania się od rzeczywistości? Pamiętaj, że Twoje treści powinny być doskonale dobrane do ich preferencji. Nie zapominaj o reakcjach!

 

6/6  PODZIEL SIĘ SWOJĄ PRZESTRZENIĄ – poleć inne konto, udostępnij post lub zrób screen siatki zdjęć wybranego profilu  (a może kilku?). Nie zostawiaj jednak tego polecenia kogoś tak „na sucho”. Napisz czemu podziwiasz ten profil, dlaczego warto tam zajrzeć, co Cię ujmuje. Daj ciepło. Nie zapomnij oznaczyć tego profilu na swoich relacjach 🙂 Niech dobre słowo idzie dalej.
UWAGA! Nie koncentruj się tu na swoich ulubionych profilach związanych z Twoimi zainteresowaniami, ale na tych, które ściśle związane są zainteresowaniami Twojej społeczności. No chyba, że to te same tematy – to wiadomo! 🙂 Projektując treści zawsze (zawsze!!!) patrz na to, czy tematy są dostosowane do Twojej społeczności i patrz zawsze przez pryzmat ich potrzeb.

 

Powodzenia! Pamiętaj, żeby na swoich wyzwaniowych relacjach oznaczyć @jest.milo – będę mogła do Ciebie zajrzeć i pomoże mi to bardzo w podsumowaniu wyzwania. 

 

Masz wpływ nie tylko na swoje zasięgi w Instarelacjach! Możesz też świadomie je budować w swoich postach i docierać do większej ilości użytkowników, nie tylko tych, którzy są skupieni na Twoim profilu. 

Dołącz do oferty startowej MINI KURSU „Ogarnij swoje Insta zasięgi” i weź zasięgi w swoje ręce. Tylko teraz możesz dołączyć do kursu w okazyjnej cenie 79zł (cena kursu w stałej sprzedaży nie będzie niższa niż 159zł). Sprzedaż MINI KURSU w ofercie startowej trwa do 21 stycznia. A tu kliknij po więcej informacji: [Klikam by świadomie zarządzać moimi zasięgami]

 

To co?
To do dzieła!
Gosia

#wyzwanieprzykawie
#miłoprzykawie

3 Odpowiedzi

 1. can ciprofloxacin treat trichomoniasis

  can ciprofloxacin treat trichomoniasis

 2. cephalexin for dogs
  |

  cephalexin for dogs

  cephalexin for dogs

 3. how to take bactrim
  |

  how to take bactrim

  how to take bactrim