Które hasztagi pod Twoim postem zadziałały najlepiej?

with Brak komentarzy

Jeszcze niedawno rzecz niemożliwa, a dzisiaj w pięciu prostych krokach możesz sprawdzić, które hasztagi pod Twoim postem zadziałały najlepiej. Instagram staje się bardziej przewidywalny!

Nie musisz już bawić się w zestawy 30 hasztagów, eliminować, domyślać się i zgadywać. Sam proces sprawdzenia hasztagów, które dały najwięcej wyświetleń, może nie jest bardzo oczywisty, ale zapewniam Cię, że jest bardzo prosty.

 

Są takie posty, które zadziałały w strefie hasztagów lepiej niż inne, widzisz to, ale do tej pory zagadką było, które konkretne hasztagi przyniosły Ci najwięcej wyświetleń. Zaczyna się myślówa i kombinowanie jak to powtórzyć. Ha! zmarszczona brew i podrapane w zamyśleniu czoło, kilka(naście) kubków z niedopitą kawą, ze dwie przemyślane o hasztagach noce. I jak tam Ci idzie?

Mając konto firmowe lub twórcy możesz sprawdzić, które to hasztagi są tymi NAJ. Wprawdzie opcja dotyczy TOP FIVE hasztagów, ale powiedzmy sobie szczerze – to w zupełności wystarczy. Od teraz ten wyjątkowo działający z największą mocą hasztag może zostać przez Ciebie sprawdzony na innych treściach i przetestowany na odbiorcach. Pomyślałaś sobie może teraz, że “znowu to sprawdzanie i testowanie”. No tak. Rozumiem Cię. Tylko teraz sprawdzasz konkretne tagi, a więc i wiedza, którą zdobywasz sprawdzając # jest konkretna. A nam przecież o konkrety chodzi, prawda 🙂 ?

5 KROKÓW DO NAJLEPIEJ DZIAŁAJĄCYCH HASZTAGÓW POD TWOIM POSTEM:

 

KROK 1
Wybierz post, który chcesz sprawdzić pod kątem najlepszych hasztagów i z jego poziomu wciśnij “Promuj”.

KROK 2
Ustaw promocję (jakikolwiek cel, na najniższy budżet, na najmniejszą ilość dni – to nie ma znaczenia).

KROK 3
Poczekaj na zatwierdzenie reklamy.

KROK 4
Kiedy reklama zostanie zatwierdzona, w edycji promocji usuń ją.

KROK 5
Zaraz po usunięciu promocji (to jest ważne) wejdź w statystyki postai zjedź na dół, tam pojawią Ci się najlepsze hasztagi wraz z ilością wejść.

Zrób screena! Te informacje za jakiś czas znikną.

 

DO DZIEŁA! 
O hasztagach rozmawiamy w tym miesiącu w grupie na FB: Miło przy kawie o Instagramie oraz na instagramowym profilu@jest.milo

 

#miłoprzykawie