SZTUKA HASZTAGOWANIA

Bo sztuką nie jest użyć byle jakich hasztagów,

ale takich, które znajdą i przyciągną Twoich klientów.

 

Bestsellerowy eBook
Sztuka Hasztagowania

Co dają dobrze dobrane hasztagi?

  • zasięgi organiczne (bezpłatne) kierowane do obecnych obserwatorów
  • możliwość docierania, ba! wyświetlania się na tablicy głównej osobom, które są potencjalnymi klientami, choć Cię jeszcze nie znają
  • pomagają trafić na tablice eksploruj Twoich potencjalnych klientów
  • mówią algorytmom kim jesteś, a im lepiej algorytmy wiedzą, tym lepiej będą polecać Twój profil odpowiednim osobom
  • pomagają wyszukać Cię w wyszukiwarce
  • zbudować listę tematów, które są ważne dla Twoich klientów
  • stworzyć listę słów kluczowych, których będziesz używać w opisach postów

Jednym zdaniem: pracują dla Ciebie!

 

 

Musisz wiedzieć, że… hasztagi nie służą tylko do tego, by ktoś wyszukał Cię w wyszukiwarce - znaczy... to też, ale to jest ich dodatkowa funkcja.

Hasztagi przede wszystkim (!) służą do tego, aby dogadać się z Instagramem. Dosłownie! Hasztagami mówisz mu wprost KIM JESTEŚ. O CZYM JEST TWOJE KONTO i KOMU CIĘ POKAZYWAĆ. Tak! Użycie dobrze dobranych hasztagów ma sens i bardzo pomaga w organicznym (bezpłatnym) docieraniu do nowych osób. Klientów.

Co ciekawe – słowa klucze, które właśnie się pojawiły na Insta, są bardzo powiązane z hasztagami. I jeśli zrozumiesz, jak działają ###, to kluczy też będziesz używać sensownie, tak by działały na Twoją korzyść.

 

NIE KUPUJ KOTA W WORKU! SPRAWDŹ, CO JEST W ŚRODKU SZTUKI HASZTAGOWANIA:

SZTUKA HASZTAGOWANIA - eBook

Vademecum wiedzy o hasztagach, dzięki któremu w końcu zaczniesz rozumieć Instagram, a to oznacza, że Instagram zacznie wspierać Twój twórczy biznes.

Bo sztuką nie jest użyć byle jakich hasztagów, ale takich, które znajdą i przyciągną Twoich klientów.

✅ 34 rozdziały, które przeprowadzą Cię przez hasztagi na Instagramie

✅ Bezpłatny dostęp wszystkich kolejnych do aktualizacji eBooka (latem kolejna: eBook zostanie zaktualizowany o temat słów kluczowych na Instagramie)

✅ 44 strony zapisane przystępnym językiem

✅ Ilustracje, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zrozumieć

✅ Format PDF

❌ WorkBook, który krok po kroku przeprowadzi Cię po stworzeniu Twojej najlepszej listy hasztagów

 

Tytuł: Sztuka Hasztagowania
Autor: Gosia Rybicka | Jest Miło
Wydanie Drugie Zaktualizowane’ Listopad 2021
Rok wydania: 2021
Produkt cyfrowy

SZTUKA HASZTAGOWANIA - zestaw eBook + WorkBook

Vademecum wiedzy o hasztagach, dzięki któremu w końcu zaczniesz rozumieć Instagram, a to oznacza, że Instagram zacznie wspierać Twój twórczy biznes w zestawie z praktycznym WorkBookiem, który pomoże Ci stworzyć Twoja najlepszą listę hasztagów.

Bo sztuką nie jest użyć byle jakich hasztagów, ale takich, które znajdą i przyciągną Twoich klientów.

✅ 34 rozdziały, które przeprowadzą Cię przez hasztagi na Instagramie + 7 rozdziałów WorkBooka

✅ Bezpłatny dostęp wszystkich kolejnych do aktualizacji eBooka (latem kolejna: eBook zostanie zaktualizowany o temat słów kluczowych na Instagramie)

✅ 44 strony zapisane przystępnym językiem + 20 stron WorkBook

✅ Ilustracje, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zrozumieć

✅ Format PDF

✅ WorkBook, który krok po kroku przeprowadzi Cię po stworzeniu Twojej najlepszej listy hasztagów

Tytuł: Sztuka Hasztagowania
Autor: Gosia Rybicka | Jest Miło
Wydanie Drugie Zaktualizowane’ Listopad 2021
Rok wydania: 2021
Produkt cyfrowy

 

.

MIŁE CZYTELNICZKI O SZTUCE HASZTAGOWANIA:

FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania

 

Czy zakup Sztuki Hasztagowania wpłynie korzystnie na sprzedaż mojego rękodzieła?

Powiem przewrotnie – sam zakup to nie 🙂 Ale jeśli sumiennie ją przerobisz i stworzysz listę najlepszych dla Ciebie hasztagów, to z pewnością będzie to krok milowy do regularnej sprzedaży na Instagramie. Muszę być z Tobą szczera - hasztagi to tylko składowa prowadzenia instagramowego profilu z sukcesem. To nie jest magiczna różdżka, przy pomocy której zaczarujesz swoje konto i klientów. To sposób na organiczne docieranie i przyciąganie do Twojego profilu osób, które staną się Twoimi klientami. Bardzo efektywny. To też sposób na dogadanie się z algorytmami. Samo zrozumienie hasztagów zaś to ogromny krok do zrozumienia tego, jak działa sam Instagram.
A na sprzedaż składają się między innymi: określenie tematu konta, grupy docelowej, sposób komunikacji, strategia, sposób prezentacji produktów itd. Jeśli jesteś zainteresowana tymi tematami, zostańmy w kontakcie. Przy czym z pewnością warto zacząć od hasztagów, których ogarnięcie da Ci mocne fundamenty do dalszych działań.

Co lepiej wybrać – sam eBook czy zestaw?

eBook jest częścią opisową, zawarte są w nim wszystkie istotne informacje, które dadzą Ci zrozumienie hasztagów (i za razem Instagrama). Wrokbook to praktyczny przewodnik o tym, jak krok po kroku zbudować swoją listę najlepszych hasztagów. I znajdziesz tam zarówno wskazówki dla osób, które dopiero zaczynają, jak i dla tych, które już od jakiegoś czasu prowadzą instagramowe konto. Jeśli potrzebujesz wsparcia krok po kroku, to lepiej wybrać zestaw. Możesz też zdecydować później. Jeśli masz już Sztukę Hasztagowania i chcesz dokupić workbook, napisz do mnie maila miloprzykawie@gmail.com. Dopłata do workbooka w tym przypadku będzie różnicą między kwotą zakupu eBooka, a aktualną ceną Zestawu.

Czy jest możliwość kupienia samego Workbooka?

Nie ma takiej możliwości. Workbook nie jest sprzedawany oddzielnie. Jest on uzupełnieniem eBooka i samodzielnie nie funkcjonuje. Jeśli zaś masz już Sztukę Hasztagowania i chcesz dokupić workbook, napisz do mnie maila miloprzykawie@gmail.com. Dopłata do workbooka w tym przypadku będzie różnicą między kwotą zakupu eBooka, a aktualną ceną Zestawu.

W jaki sposób pobiorę eBooka?

eBooka pobierzesz ze swojego panelu klienta w sklepie www.jestemilo.com -> zakładka sklep -> zakładka Twoje konto -> pliki do pobrania

Jestem na początku mojej insta drogi, czy to dla mnie?

Sztuka Hasztagowania jest pisana bardzo prostym językiem i wszystkie techniczne aspekty są dokładnie wyjaśnione. Po hasztagach przeprowadzam Cię dosłownie od punktu zero – tłumacząc czym one są. Jestem przekonana, że lektura Sztuki da Ci możliwość rozwinięcia wiedzy o Instagramie, nie tylko w kwestiach samych hasztagów.

Czy wiedza w eBooku jest aktualna?

Oczywiście! Na bieżąco śledzę to, co się dzieje na Instagramie i sprawdzam na własnej skórze jak to działa. Sztuka Hasztagowania do tej pory była aktualizowana raz, a już niebawem zostanie zaktualizowana po raz drugi (o temat słów kluczowych). Każdy, kto zakupił Sztukę Hasztagowania, otrzyma dostęp do wszystkich kolejnych aktualizacji. Oczywiście w cenie zakupu.

Czy otrzymam fakturę Vat?

Tak, podczas zamówienia zaznacz, że chcesz otrzymać FV i wpisz swoje firmowe dane. Faktura zostanie wysłana do Ciebie w ciągu godziny od zaksięgowania płatności (przelewy24 i PayPal, przy płatności przelewem bankowym system potrzebuje mojego ręcznego zatwierdzenia wpłaty, może to potrwać dłużej, max. 48h od zaksięgowania płatności na moim koncie.).

Dla kogo jest Sztuka Hasztagowania?

Sztuka hasztagowania jest dla wszystkich Rękodzielniczek i Artystek, które chcą z powodzeniem prowadzić konto na Instagramie, docierać do konkretnych osób, sprzedawać swoje dzieła przy wsparciu Instagrama. Jest to lektura idealna zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją drogę na Instagramie, jak i dla tych, które już prowadzą swój profil od jakiegoś czasu (możesz śmiało pominąć rozdziały wyjaśniające czym są hasztagi).

Kiedy zobaczę efekty?

Jeśli uczciwie wykonasz pracę z budowaniem listy hasztagów i będziesz działać, to efekty w postaci zasięgów powinnaś zobaczyć już po kilku tygodniach (przy założeniu, że będziesz postować 4-5 razy tygodniowo). Pamiętaj, że to proces, a Instagram musi się nauczyć Ciebie na nowo.

Na jakim urządzeniu odtworzę mojego eBooka

eBook  Sztuka Hasztagowania jest publikacją w formacie pdf, w związku z tym otworzysz go na każdym urządzeniu, które czyta ten format.

Czy jest coś, co jeszcze muszę wiedzieć?

eBook to kompendium wiedzy o hasztagach. Przeczytaj go, a następnie wróć do niego po jakimś czasie, bo na 100% zobaczysz w nim nowe rzeczy. No i pamiętaj – żadna wiedza nie zadziała, jeśli nie zaczniesz jej stosować. Tylko praktyczne zastosowanie tej wiedzy pomoże Ci zarówno w zrozumieniu fenomenu hasztagów oraz w uzyskaniu najlepszych efektów, które przyniosą Ci dobrze użyte hasztagi.