Letnia Miła Szkoła z Bezcukrową Posypką

Edycja pierwsza – Lipiec/Sierpień’2021

SPRZEDAŻ MODUŁOWA - WRZESIEŃ 2021

 

 

 

 

Pamiętasz jak to było rok temu?

🍓 Wrzesień. Dzieci wracają do szkoły, w końcu po długiej przerwie będzie czas na działania rękodzielnicze. Mogę tworzyć!

🍓 Październik. Tworzę, tworzę, tworzę! Bach! Szkoła onlajn. Pandemiczny chaos powrócił.

🍓 Listopad. Zamknęli cmentarze. Ja zamknięta z dziećmi w domu. A tu już zaczynają się pojawiać pierwsze świąteczne produkty w pobliskim markecie. Trzeba działać. Przecież idzie najlepszy sprzedażowy czas w roku! Tworzę po nocach i w przerwach pomiędzy byciem nauczycielem matematyki, a byciem nauczycielem angielskiego. Przybrałam też trochę postać srogiej pani woźnej, która pilnuje porządku na przerwach, żeby nie było w minecrafty i inne simsy.

🍓 Grudzień! O cholera! Trzeba sprzedawać. Jakiś towar mam, szybko! Zdjęcia, posty, dużo postów. Ale słabe zasięgi! Masakra! Instagram tnie. Chce ode mnie kasy za reklamę! Reklama nie działa, muszę dać z siebie więcej. Więcej. Więcej... Kiedy ja mam to zrobić? A jeszcze okna trzeba umyć, bo teściowa na bank sprawdzi i pierniczki... i... Nosz... nikt nie kupuje! oooo! Już święta! Ale jak to? A gdzie ta super sprzedaż?

🍓 hyc! Mamy Nowy Rok!

Coś Ci to przypomina?

 Myślisz, że Fabryka Świętego Mikołaja  zaczyna swoje działania dopiero w listopadzie? Nie, nie, nie.

Podczas, gdy wszyscy się relaksują na plaży popijając zimny napój z czerwonej puszki (zupełnie na marginesie: napój, który stworzył znany nam wizerunek Świętego Mikołaja) lub siedząc na kocu na zielonej pachnącej łące zajadając wielkie czerwone truskawki i martwiąc się głównie o to, czy krem do opalania został dobrze wsmarowany w nagrzane od słońca ciałko, pan Święty Mikołaj tworzy już listy małych uroczych dziecięcych marzeń trzymanych głęboko w czerwonych pukających serduszkach.
I planuje on skrupulatnie jak te marzenia spełnić, co potrzebuje do ich stworzenia, ile czasu potrzebuje na stworzenie, sprawdzenie i spakowanie, oraz dowiezienie prezentów na czas.

 

👉 Bądź jak Święty Mikołaj! Nie daj się zaskoczyć tegorocznym Świętom i niechaj okazje nie przelatują Ci koło nosa. Chyba nie ma nic bardziej drażniącego, kiedy widzimy, że inni sprzedają, a u nas lichutko, noooo przyznasz mi rację, prawda?

 

 

 

Gdyby Mikołaj musiał się promować (przyznajmy, że firma od zimnego napoju w czerwonej puszce zrobiła mu dobrą robotę), to wybrałby na 100% Instagram! Swój świąteczny biznesplan oparłby o storytelling z hasztagami w tle.

Instagram potrafi być bardzo współpracujący i wspierający sprzedaż. I Twój Instagram będzie z Tobą współpracować i wspierać Twoją sprzedaż, ale musisz go odpowiednio do tego przygotować. Tu nie wystarczy wyskoczyć w listopadzie z pięknymi przedmiotami, bo one zginą wśród setek, a nawet tysięcy innych pięknych przedmiotów. Ale jeśli przemyślisz strategię, zaplanujesz i zrealizujesz swoje plany w odpowiednim czasie, to zamiast zginąć wśród setek pięknych przedmiotów, wybijesz się na ich tle.

 

Profil na Instagramie @santa_clause_the_real_official

Plan Lekcji

 We wrześniu możesz zakupić wybrane klasy Letniej Szkoły:

🍒 Pierwszaki heroicznie uczą się strategicznie.

Strategia – Grupa Docelowa – Lejek Sprzedażowy

W klasie pierwszej porozmawiamy o strategii. To bardzo ważna klasa, a materiał pozwoli Ci zrozumieć jak możesz wykorzystać Instagram do wsparcia swojej sprzedaży. Porozmawiamy o grupie docelowej, która jest fundamentem komunikacji. Pokażę Ci jak wygląda Lejek Sprzedażowy na Instagramie.  A to wszystko - mimo, że heroicznie 🙂 to w stylu slow, bez spiny, z lemoniadą w dłoni i pucharkiem lodów pod nosem. Hmmm... albo z talerzem pączków!
-> Dokładny opis klasy pierwszej znajdziesz tu: LINK DO KLASY PIERWSZEJ

 

🍒 Klasa druga celami zamruga.

Cele
Materiał z tej klasy poświęcony będzie budowaniu celów i ich mądrej realizacji. Czyli koniec z bezplanami, czas działać z głową! Ja wiem, ach doskonale wiem! że Mr Bezplan to często najlepszy kumpel Rękodzielników, ale, ale, ale... czy faktycznie warto zawsze z nim trzymać?  Porozmawiamy o celach długoterminowych, krótkoterminowych oraz o metodzie małych kroczków. W tej klasie nie zabraknie też tematu mierzenia swoich efektów, bo tylko wtedy wiemy co działa, a co nie działa, jeśli to obserwujemy 🙂
-> Dokładny opis klasy drugiej znajdziesz tu: LINK DO KLASY DRUGIEJ

 

🍒 Trzecioklasiści idą w zasięgi jak optymiści!
Zasięgi! Ach te zasięgi!
No... a wiesz, że masz na nie wpływ? Masz! W tej klasie poprowadzę Cię przez temat, który wywołuje u wielu gęsią skórką i podpowiem Ci jakie działania możesz podjąć, aby zapanować na zasięgami. Oczywiście, nie masz wpływu na czynniki zewnętrze, jak na przykład Euro2020 😉 ale są sposoby, aby sobie pomóc i to wcale nie jest trudne, tylko trzeba wiedzieć... zrozumieć i wdrożyć! Przy okazji Trzecioklasiści dowiedzą się co Instagram lubi, a czego nie znosi. Bo po co go wkurzać?
-> Dokładny opis klasy trzeciej znajdziesz tu: LINK DO KLASY TRZECIEJ

 

 🍒 Klasa czwarta grzechu warta!
Przygotowanie profilu

Krok po kroku według omówionego w klasie pierwszej lejka sprzedażowego sprawdzimy kondycję Twojego profilu. Wyjaśnię Ci jak ważne i dlaczego są konkretne strefy w Twoim profilu. Dowiesz się jak przygotować go do Świąt, aby wspierał w sprzedaży, a nie tylko zabierał mnóstwo cennego czasu. Czemu linktree niekoniecznie jest najlepszym pomysłem? Co z relacjami? A jak wykorzystać wyróżnione relacje? Co ze zdjęciem profilowym? A w ogóle co napisać w Bio?
-> Dokładny opis klasy czwartej znajdziesz tu: LINK DO KLASY CZWARTEJ

 

🍒 W piątej klasie pogadamy o piernikowej masie. 🍒 Klasa szósta to dopieszcza (g)usta...
W sprzedaży wrześniowej te dwie klasy idą w parze!

 Dedykowane są treściom, które możesz umieszczać na swoim profilu. O treściach sprzedażowych, o planowaniu, współpracach, wyzwaniach i poleceniach. I jeszcze o tym czy ukrywać sprzedaż na Instagramie? I jeszcze o Wartościach będzie też.
-> Dokładny opis klas piątej i szóstej znajdziesz tu: LINK DO KLASY PIĄTEJ I SZÓTSEJ

 

🍒 O reklamie na poważnie będzie w siódmej klasie.

Reklama, ach ta reklama!
Nie działa? Znowu nie działa? Czemu Twoja reklama nie przynosi rezultatów?
Przecież ustawiasz krok po kroku dokładnie tak, jak powiedzieli mądrzejsi, co się znają. Czemu nie działa?
A czy ktoś Ci powiedział jakie treści warto reklamować? Jakie treści będą pomagać Ci realizować zamierzone cele?
Nie o tym jak ustawić reklamę, bo o tym mówią wszyscy, ale o tym jak ją zaprojektować, będzie też o budowaniu treści, które zadziałają.
I jeszcze! Rozprawimy się z mitem, że reklamy z poziomu IG nie działają. I wcale nie musisz mieć miliona monet, aby reklama spełniła swoje zadanie, czyli będzie też o tym jak budżetować.
-> Dokładny opis klasy siódmej znajdziesz tu: LINK DO KLASY SIÓDMEJ

 

🍒 Bezcukrowy Ósmoklasistów Bal to marka handmade na medal

NAJLEPSZY SEZON ŚWIĄTECZNY EVER, czyli o tym, jak stworzyć strategię marketingową marki rękodzielniczej przed sezonem świątecznym -> krok po kroku.

-> Dokładny opis klasy ósmej znajdziesz tu: LINK DO KLASY ÓSMEJ

Nasza Bezcukrowa Posypka to szkolenie strategiczne, warsztat wypełniony praktycznymi biznes-hakami, dzięki którym przygotujecie swoją markę na prawdziwą, bożonarodzeniową kampanię promocyjną. Dzięki trikom i sposobom, które omówimy w tym warsztacie, a z których korzystamy od lat we własnych markach rękodzielniczych, przygotujecie się na NAJLEPSZY SEZON ŚWIĄTECZNY EVER, nawet jeśli to będzie pierwsze Wasze podejście do kampanii marketingowej!
To bezcukrowy przepis na skuteczną, szybką i tanią, rękodzielniczą kampanię reklamową.
🍒 Dowiecie się, czego konkretnie potrzebujecie, jakie stoją przed Wami zadania (konkretnie, z czeklistą) i jak przygotować swój kalendarz zadań na ten czas. Dowiecie się, jakie są Wasze priorytety, a z czego możecie zrezygnować. Co Wam zadziała jeszcze w tym roku, a co zaczęte w tym roku, zaowocuje Wam w kolejnym sezonie.
🍒 Podamy Wam sposób na świąteczną sesję produktową, którą wykonacie szybko, tymi narzędziami, które macie, bez konieczności opanowywania umiejętności obróbki zdjęć w skomplikowanych programach graficznych. Sesję, która wystarczy Wam do tego, aby przeprowadzić profesjonalną kampanię świąteczną.
🍒 Z tego warsztatu dowiecie się, JAKIE produkty wybrać do przedświątecznej kampanii marketingowej, CO będzie sprzedawało się najlepiej przed świętami i jakich produktów NIE SZYKOWAĆ na święta, bo mają najmniejszy potencjał sprzedażowy. Dostaniecie też przepis na świąteczną kolekcję, bez konieczności tworzenia nowej kolekcji.
🍒 Będzie o tym, jak wymyślić hasło i slogan na święta, jak ogarnąć motywy i kolory przedświąteczne i co konkretnie z nimi robić.
-> Dokładny opis klasy ósmej znajdziesz tu: LINK DO KLASY ÓSMEJ

🍒🍒🍒

Bezcukrowa Posypka w Letniej, Miłej Szkole to lekcje, w których pokażemy Wam krok po kroku STRATEGIĘ PRZYGOTOWANIA MAREK na sezon świąteczny, czyli na nasze rękodzielnicze żniwa - tak, aby wycisnąć z tego sezonu jak najwięcej.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście, jak wiedzę teoretyczną o strategii działania, przenieść na grunt praktyczny, w dodatku rękodzielniczy - to jest szkolenie dla Was!

Dodatkowo, ten warsztat nie zamyka się na same święta Bożego Narodzenia. To jest taka strategiczna "ściąga", po którą spokojnie możecie sięgać, planując działania przed jakimkolwiek innym, sprzedażowo ważnym momentem (ważnym dla Waszych marek i specyfiki Waszych produktów) - przed sezonem ślubnym, przed dniem marki, przed walentynkami, czy przed premierą nowej kolekcji.

Zryjemy Wam berety w nasz bezcukrowy sposób, który zmienia myślenie, otwiera głowy i daje proste rozwiązania na skomplikowane sprawy.
-> Dokładny opis klasy ósmej znajdziesz tu: LINK DO KLASY ÓSMEJ

 

🍒🍒🍒🍒🍒

 

MASZ PYTANIA?

 

Jeśli masz jakieś pytania to możesz wysłać do mnie wiadomość e-mail na adres miloprzykawie@gmail.com
Przed zadaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź już nie padła w FAQ Miłej Szkoły 🙂

 

Organizatorzy:

Patronat Medialny:

www.royal-stone.pl