Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

SPRZEDAŻ RĘKODZIEŁA na Instagramie | strategia social media | kurs on-line
SPRZEDAŻ RĘKODZIEŁA na Instagramie | strategia social media | kurs on-line
  SPRZEDAŻ RĘKODZIEŁA NA INSTAGRAMIE Kiedy? Najbliższa edycja planowana jest na wrzesień / październik 2023   Możesz zapisać się na listę oczekujących, dzięki czemu otrzymasz informacje o sprzedaży kursu jako pierwsza, a także będziesz mieć zagwarantowaną możliwość dołączenia do kursu w cenie z edycji wiosennej (600zł) https://kursy.jestmilo.com/sprzedaz_rekodziela_na_instagramie Gdzie? Dedykowana grupa kursowo - warsztatowa na FB. Dostęp do grupy nie jest ograniczony i zawsze będziesz mieć możliwość, aby wrócić do wszystkich treści w niej opublikowanych. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona: w edycji jesiennej weźmie udział maksymalnie 50osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Poniżej przeczytasz opis kursu. Bardzo proszę - zapoznaj się z nimi przed zakupem.
900,00  z VAT
Czytaj dalej
Konsultacje 1:1  on-line   2 x 60 min
Konsultacje 1:1 on-line 2 x 60 min
  Konsultacje on-line w formie video rozmowy to jeden z najbardziej efektywnych rodzajów pracy nad Twoim profilem na Instagramie. Konsultacje to oferta dla osób z branży rękodzielniczej (produkty, usługi, warsztaty) i rozwoju osobistego (kursy, warsztaty, produkty, sesje itp) Forma: video konsultacje na ZOOM Czas: 2x1h (2x60min)   Konsultacje dotyczą strategicznych działań związanych ze sprzedażą produktów / usług  i  budową konta Twojej marki handmade na Instagramie   Co miesiąc ustalam, ile konsultacji jestem w stanie przeprowadzić. Jeśli możesz dokonać zakupu, to oznacza, że mam dla Ciebie miejsce. Jeśli nie, to znaczy, że musisz poczekać na kolejny miesiąc. Ze względów organizacyjnych nie przyjmuję zapisów na konsultacje w innej formie, niż jak tylko przez Miły Sklep.   Zanim zamówisz - przeczytaj opis konsultacji poniżej.
600,00  z VAT
Czytaj dalej
Audyt konta – Instagram
Audyt konta – Instagram
Twoje konto się rozwija, ale chcesz, aby ktoś wskazał Ci miejsca, które można poprawić? A może Twoje konto na Instagramie stanęło w miejscu i robisz wszystko, żeby je ruszyć, ale nic nie działa? Nie docierasz do nowych osób, Instagram nie przynosi Ci sprzedaży? Główna myśl, która Ci towarzyszy  "Ja nie umiem w Instagramy", "Instagram dla mnie nie działa"? Głowa do góry! Czasami wystarczy, że ktoś spojrzy krytycznym okiem na Twoje konto z boku i pokażę Ci palcem miejsca, które wymagają zmian i dopracowania. Miły Audyt jednak to coś więcej, to również zbiór merytorycznych wskazówek, które pomogą Ci ruszyć z miejsca.   Ze względu na to, że analizy są bardzo czasochłonne, jestem w stanie wykonać ich ograniczoną ilość miesięcznie. Jeśli możesz kliknąć w guzik zakupu, oznacza to, że mam dla Ciebie miejsce. Jeśli jest to niemożliwe, musisz poczekać na kolejny miesiąc. Analizy wykonuję według kolejności złożonego zamówienia w sklepie i ze względów organizacyjnych nie przyjmuję zapisów inną drogą.   Przeczytaj opis Miłego Audytu poniżej i zamów.
379,00  z VAT
Czytaj dalej