Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Mini Audyt Konta na Instagramie
Mini Audyt Konta na Instagramie

- brak miejsc -

Mini Audyt profilu rękodzielniczego na Instagramie

Jeśli Twoje konto stoi w miejscu i chcesz, aby ktoś wskazał Ci miejsca, które można poprawić… Spędzasz na Instagramie mnóstwo czasu, ale efekty są niewspółmierne do włożonego czasu i pracy i nie wiesz co zrobić, co poprawić, a co jest dobre i spokojnie można to zostawić… Jeśli myślisz „Ja nie umiem w Instagramy„, „Instagram dla mnie nie działa„… Głowa do góry! Czasami wystarczy, że ktoś spojrzy krytycznym okiem na Twoje konto z boku i pokażę Ci palcem miejsca, które wymagają zmian i dopracowania. Mini Audyt jest dla Ciebie. Jak to działa? Po zakupie Mini Audytu wyślij na maila miloprzykawie@gmail.com link do konta, które chcesz poddać audytowi. Możesz też w kilku zdaniach opisać z czym masz największy problem. W ciągu 10 dni roboczych na swoją skrzynkę mailową otrzymasz raport w formacie pdf. Raport zawierać będzie screeny z Twojego profilu i zostaną w nim omówione sekcje: Biogram (zdjęcie profilowe, nazwy, opis, linki) Wyróżnione relacje Siatka zdjęć Rolki Hasztagi oraz otrzymasz również 3 miłe tipy – czyli wskazówki na to, co koniecznie wymaga Twojej uwagi w pierwszej kolejności. Raport to minimum 4 strony w formacie pdf Czas realizacji zamówienia – maksymalnie 10 dni roboczych
119,00  z VAT
Dowiedz się więcej
Audyt konta – Instagram
Audyt konta – Instagram

- brak miejsc -

 

MAXI AUDYT - analiza Twojego konta na Instagramie + 30 minutowa konsultacja on-line 1:1 

☕ Czy Miły Audyt konta na Instagramie jest dla Ciebie? Miły Audyt jest dla Ciebie, jeśli: - prowadzisz rozwijające się konto, ale chcesz wiedzieć co możesz jeszcze poprawić, zrobić inaczej - zależy Ci na tym, aby ktoś spojrzał na Twoje działania zupełnie z boku - twierdzisz, że Instagram dla Ciebie nie działa - uważasz, ze nie umiesz w Instagramy - potrzebujesz osadzić swoje działania na solidnych fundamentach - na Instagramie robisz wszystko, a nic nie działa - Twoje konto stanęło w miejscu i nie wiesz jak zrobić kolejny krok - chcesz przyciągać zamiast konkurencji lub innych rękodzielników oraz rodziny i krewnych królika swoich klientów z Twojej grupy docelowej - chcesz, aby Twoja społeczność zaczęła rosnąć i by się bardziej angażowała - chcesz, aby spojrzano na jego konto z boku i wskazano Ci palcem mocne miejsca, a co można jeszcze poprawić lub zmienić - lubisz mieć szybkie i konkretne efekty, zamiast na oślep próbować trafić w swój cel - chcesz skupiać się na tworzeniu, zamiast godzinami błądzić po Instagramie i zastanawiać się, gdzie robisz błędy i co możesz zrobić lepiej   ☕ Jak będzie wyglądać analiza konta na Instagramie? - Twoja Analiza to obszerny plik PDF (średnio 10 stron, wszystko zależy od stopnia rozwoju konta) - PDF zawiera konkretną analizę wszystkich miejsc, które odwiedzam na Twoim koncie:
 • Grupa docelowa Tematyka profilu  
 • BIO - ogólny opis  
 • BIO - zdjęcie profilowe/logo  
 • BIO - nazwa użytkownika  
 • BIO - nazwa 
 • BIO - opis  
 • BIO - link  
 • Wyróżnione relacje 
 • Feed - siatka zdjęć 
 • Teksty postów 
 • Wyzwania i Konta repostujące  
 • Obserwowane profile 
 • Oznaczenia lokalizacji 
 • Hasztagi 
- zawiera również mnóstwo wskazówek do zmian, miłą garść inspiracji - całość tworzy drogowskaz do tego, w jaki sposób zacząć budować swoje konto na Instagramie na najbliższy czas - w cenę wliczona jest jedna 30 minutowa konsultacja 1:1  w formie rozmowy online (video na Zoom):
 • Konsultacja może się odbyć w ciągu 1 miesiąca od otrzymania przez Ciebie raportu.
 • Kiedy ustalimy termin, otrzymasz link do spotkania na ZOOM i poproszę Cię o przygotowanie pytań
 • Spotkanie może zostać nagrane, jeśli sobie tego zażyczysz. W ciągu 5 dni roboczych, otrzymasz link do nagrania oraz pisemne podsumowanie konsultacji na maila.
  ☕ Co dostarczyć? Miły Audyt konta na Instagramie będzie miał największą wartość, jeśli prześlesz mi opis swojej grupy docelowej. Im dokładniej ją opiszesz, tym bardziej wartościowa będzie analiza pod kątem pracy w kontekście Twojego klienta. Nie jest to jednak koniecznością, Oprócz opisu grupy docelowej potrzebny mi będzie również namiar na Twoje konto na Instagramie, bo bez tego ani rusz! Możesz też wysłać informację z czym się borykasz, co uważasz, że nie działa i nie wiesz jak ruszyć.     ☕ Kiedy otrzymam swoją analizę? Realizacja zamówienia nastąpi w ciągu maksimum 10 dni roboczych od zaksięgowania płatności na moim koncie.   ☕ Gdzie znajdę gotową analizę mojego konta? Gotowy plik PDF zostanie wysłane na adres e-mail, który został podany przy rejestracji konta w sklepie Jest Miło.   Jeśli masz pytania, to pisz śmiało na adres: miloprzykawie@gmail.com ☕      Gosia #miłoprzykawie
379,00  z VAT
Dowiedz się więcej