PROSTY PRZEPIS KROK PO KROKU NA PRZYCIĄGAJĄCY KLIENTÓW PROFIL NA INSTAGRAMIE

 

WARSZTATY

 Nie zostaniesz sama, będę Cię wspierać w całym procesie. Będzie intensywnie, pracowicie i z moim wielkim, praktycznie indywidualnym wsparciem.

SZKOLENIE

 Zaraz po zakupie będziesz mieć dostęp do 2godzinnego szkolenia merytorycznego "Strategia budowania konta na Instagramie".

PROSTY PRZEPIS

 Mimo, że budowanie profilu na IG to nie fizyka kwantowa, to łatwo się w tym wszystkim pogubić. Przeprowadzę Cię dosłownie za rękę - krok po kroku, post po poście, hasztag po hasztagu po procesie budowania TWOJEGO profilu na IG, które będzie wspierać sprzedaż TWOICH produtów.

BONUS

Otrzymasz również dostęp do 20minutowego nagrania live "Co w rzeczywistości sprzedajesz?" z ćwiczeniem, które bardzo warto wykonać.

BONUS 2

SPOTKANIE Z EKSPERTEM

MASZ DWIE OPCJE DO WYBORU

 Do 4 stycznia możesz dołączyć do wersji warsztatowej lub wykupić dostęp do samego szkolenia - w obu opcjach link do nagrania ze szkolenia otrzymasz zaraz po zakupie.

OPINIE MIŁYCH KLIENTEK

 Poniżej przeczytasz opinie uczestniczek szkolenia na żywo "Strategia budowania konta na Instagramie krok po kroku".

OPINIE MIŁYCH KLIENTEK

 Co mówią o warsztatach w Jest Miło Uczestniczki?

FORMALNOŚCI:

Kiedy? 4-17 stycznia 2023

Do kiedy mogę dołączyć?
Maksymalnie do 4 stycznia 2023

Gdzie? W dedykowanej grupie na FB, link do grupy otrzymasz po zakupie, a znajdziesz go w miłym liście, który dla Ciebie zostawiłam w plikach do pobrania w miłym sklepie. W liście znajdziesz również link do szkolenia „Strategia budowania konta na Instagramie” oraz do 20 minutowego live z ćwiczeniem „Co sprzedajesz w rzeczywistości”. Do listu będziesz mieć dostęp po zaakceptowaniu płatności.

Jak to będzie wyglądać? Wszystko będzie się działo w specjalnie dedykowanej warsztatom grupie na FB. Uczestniczki będą pracować nad własnymi projektami, a ja będę Wam pomagać i korygować. Podczas warsztatu będzie bardziej indywidualne podejście, niż podczas szkoleń, będę się zatapiać w Twoje dotychczasowe treści i w te, które dopiero stworzysz. Pracować będziemy w dni robocze – ale każdy w swoim dogodnym dla siebie czasie.

Warsztat to 2 tygodnie Twoich intensywnych działań z moim wielkim wsparciem:
– określisz tematykę Twojego konta
– przeanalizujesz Twoją konkurencję pośrednią i bezpośrednią
– stworzysz treści na Twój profil
– znajdziesz odpowiedne dla Ciebie hasztagi i stworzysz ich bazę
– stworzysz reklamę lub/i wykorzystasz ruch organiczny do rozbudowania swojego konta

Warunkiem wzięcia udziału w warsztacie jest przerobienie szkolenia z 13 grudnia „Strategia budowania konta na Instagramie”, do nagrania 2 godzinnego szkolenia on-line otrzymasz przy zakupie warsztatu.

FAQ

 

Czy muszę być obecna w konkretnych godzinach? Nie - samodzielnie sobie wybierasz czas pracy. Jeśli będą live na żywo, będą one spontaniczne i zapisane, czyli będzie możliwość odsłuchania ich w dowolnym czasie.

Ile czasu powinnam przeznaczyć na pracę w grupie? Każdy z nas pracuje w innym tempie, trudno podać konkretny czas. 30min- 1h dziennie będzie optymalnie. Największe jednak rzeczy będą się działy poza grupą - w Twojej głowie. Musisz być na te procesy i przełomy przygotowana.

Ile czasu będę mieć dostęp do grupy? W grupie pracujemy od 4-17 stycznia, do wszystkich materiałów będziesz mieć jednak dostęp bezterminowo.

Czy mogę kupić samo szkolenie? Tak, szkolenie możesz kupić osobno do dnia 4stycznia 2023 w miłym sklepie.

Czy mogę kupić sam warsztat?
 Nie, warunkiem przystąpienia do warsztatu jest przerobienie 2godzinnego szkolenia o strategii budowania konta. Jedynie osoby, które brały udział w szkoleniu miały możliwość dołączenia do samego warsztatu.

Czy otrzymam FV? Oczywiście, musisz jedynie podczas zakupów zaznaczyć, że chcesz ją otrzymać. FV/ potwierdzenie zakupu otrzymasz automatycznie po zatwierdzeniu wpłaty.

Czy jest możliwość zapłacenia PayPal? Tak, wybierz rachunek bankowy jako formę zapłaty i napisz maila, że chcesz zapłacić przez PayPal miloprzykawie@gmail.com

Czy jest możliwość zapłacenia w ratach? Nie, ze względu na bardzo krótki okres sprzedaży, nie ma takiej opcji.

 

Jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania, napisz do mnie na miloprzykawie@gmail.com 🙂

 

O MNIE

Nazywam się Gosia Rybicka i jestem twórczynią przestrzeni Jest Miło.

Też jestem rękodzielniczką i ja również, tak jak TY,  się nie urodziłam z tą całą marketingową wiedzą. Tworząc rękodzielniczą markę, popełniłam mnóstwo błędów, ale dzięki temu, teraz jest mi łatwiej zrozumieć z czym się zmagasz i poprowadzić Cię krok po kroku do CELU.

Misją JEST MIŁO jest sprawić, by małe biznesy rozkwitały na Instagramie i aby ich insta działania przekuwały się w sprzedaż - taką, która się nie zdziewa od czasu do czasu i z przypadku, ale się dzieje! Instagram może stać się świetnym narzędziem wspierającym sprzedaż, trzeba go tylko trochę mocniej poznać i zrozumieć. Bo Instagram jest jak Szrek - zyskuje przy bliższym poznaniu

POWARSZTATOWE METAMORFOZY

 Warsztaty to nie tylko moc wsparcia, to zmiany myślenia, większa świadomość oraz nieodołączne zmiany wizualne na koncie:

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO